Znojemské ANO si zvolilo nové vedení

Ve středu 9. května si na svém sněmu místní organizace ANO ve Znojmě zvolila nové vedení.

Staronovým předsedou byl zvolen čtyřicetiletý živnostník Petr Vodička ze Znojma, který tak svůj mandát obhájil na další dva roky.

Na sněmu panovala konstruktivní, věcná ale i přátelská nálada, která byla vyjádřena poměrně přesvědčivou volbou všech orgánů. Předseda Vodička k tomu řekl: „Nebudu tvrdit, že mě nominace a takto jednoznačná volba nepotěšila. Na druhou stranu si však jasně uvědomuji, že mě to zavazuje i nadále pracovat v plném nasazení ve prospěch hnutí ANO ve Znojmě. Letos nás čekají komunální volby a já jsem připraven dovést hnutí ANO ve Znojmě k vítězství.“

O den později si své nové vedení zvolila i znojemská oblastní organizace ANO, kde jako jediný kandidát na předsedu již potřetí za sebou obhájil svoji pozici David Štolpa ze Znojma.

„Všem kolegům děkuji za silný mandát a důvěru, kterou do mě vložili. Mám velkou radost, že se nám podařilo do letošních komunálních voleb nominovat 107 kandidátů na 9 kandidátkách listinách. Jsem připraven i nadále zodpovědně vést a rozvíjet hnutí ANO v celém znojemském regionu.“ sdělil předseda Štolpa.

 

14. 5. 2018